فراخوان طراحی نشان

فراخوان طراحی نشان یا لوگوی کاشان پایتخت کتاب ایران
زمینه ها: لوگو
مهلت: 20 اردیبهشت 1397

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، دبیرخانه اجرایی کاشان پایتخت کتاب ایران، مسابقه طراحی نشان (لوگو) کاشان پایتخت کتاب ایران ۱۳۹۷/۲۰۱۸ را به مناسبت انتخاب کاشان از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان پایتخت کتاب ایران، برگزار می‌کند.

انتخاب کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران برای شهر کاشان و برای ایران، فرصتی فراهم می‌کند تا با گسترش تعاملات ملی، این شهر را به عنوان مقصد مهم کتاب و گردشگری در گستره سرزمین پارس معرفی کند.

دبیرخانه اجرایی کاشان پایتخت کتاب ایران ۲۰۱۸، در نظر دارد طراحی نشان این رویداد مهم ملی را در راستای معرفی هرچه بیشتر کاشان، به عنوان پایتخت کتاب ایران در سال ۱۳۹۷/۲۰۱۸ را به مسابقه بگذارد.

بر این اساس، این دبیرخانه از اساتید، هنرمندان، هنرجویان و تمامی علاقه مندان خلاق در این عرصه دعوت می کند تا در مسابقه طراحی نشان (لوگو) کاشان پایتخت کتاب ایران ۱۳۹۷/۲۰۱۸ شرکت کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات فراخوان و نحوه ارسال آثار می توانند به وب سایت اینترنتی سازمان  فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان به نشانی اینترنتی  www.kashanfarhangi.ir ، کانال تلگرامی @kashanfarhangi  مراجعه  و یا با شماره تماس دبیر خانه ۰۳۱۵۵۴۲۴۸۰۰ در ارتباط باشند.

همچنین افرادی که قصد شرکت در این مسابقه را دارند می‌توانند آثار خود را به به انضمام تصویر کارت ملی، نشانی و مشخصات فردی به ایمیل دبیرخانه اجرایی کاشان پایتخت کتاب ایران به نشانی kashan2018bookcapital@gmail.com ارسال و یا به نشانی کاشان-بلوار دانش-بلوار  دانشجو-جنب پارک آیت اله مدنی-سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان صندوق پستی ۸۷۱۳۵۱۵۸۱ ارسال نمایند.

لازم به ذکر است زمان اعلام نتایج ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری می‌باشد.

Trackback URI: https://www.graphickhuzestan.com:443/main/index.php/trackbackNews/113